Breadcrubs

Hizmetler

Beton delme sistemleri fabrikalar, sanayi kuruluşları, konut ve tüm özel projelerde hat tesisat boruları gerek elektrik tesisatları havalandırmalar, pencereler, kapılar, büyük sanayi işletmelerindeki revizyonlarda kullanmakta olduğumuz 1,5 cm çapından 100 cm çaplara kadar 12 mt. ve üzerindeki uzunluklarda betonarme yada kaya gibi yerlerde elmas sistemleri ile yapabilmekteyiz. Sınırsız ölçülerde demir donatlı yüksek kaliteli her türlü döşeme betonu perde betonu ve yıkılması gereken eski bina, fabrika yapılarda betonun kırılması yerine daha emniyetli şekilde darbesiz, tozsuz elmas sistemlerle kesilmesi.
Toprak veya kaya tüm zeminlerde derin yada yüzeysel tesviye dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temizleme kazıları, fabrika sahası hazırlama, arazi düzenleme ve tesfiye molozlarının taşınması haberleşme ve enerji kanal kazıları gölet ve baraj inşaatları kazıları içme suyu ve kanalizasyon alt yapı kazıları gibi bütün hafriyat hizmetleri firmamız faaliyetleri arasında yer almaktadır.
Bina yıkım eski konutların yıpranmış olan(çürük) beton kalitesini kaybetmiş, hasar görmüş, riskli yada yeni proje uygulamaları için gerekli iş merkezi dükkanlar villalar çok katlı otoparklar çok katlı binaların çalışması şartlarına uyum sağlayarak işinde uzman kadromuzla çevre güvenlik tedbirleri alınarak kontrollü bir şekilde yıkılması ve molozların belediye sahalarına taşınması hizmetlerimizdir.
Spor salonalrı okullar, hasar görmüş binalar, demir filizi saplamaları, ağır işlevli dübüllemeler, makina montajları, tezgah montajları, ray montajları, betonarme binalarda ek perde kolon kiriş imalatları için gerekli demir donatı kimyasal filiz ekim uygulamaları.
Dar alanlarda kamu, kurum ve özel işletmelerde binalar arasında geçişler sağlamak maksatlı gerek tesisat, gerek yaya, araç ve ekipman taşımak amaçlı tünel kazıları da hizmetlerimizdendir.
- Bordür döşeme -Asfalt yamama - Kilitli Parke Taşı